Chcete získat přehled v moderních technologiích značení laserem nebo mikroúderem? Zjistit, která alternativa je nejvhodnější pro vaši výrobu, kde je prostor pro efektivitu a zlepšení? Vše během jednoho dne a navíc přímo v místě dění?

Pozvěte nás na návštěvu 

Rozhodli jsme se našim zákazníkům přiblížit technologie průmyslového značení osvědčeným způsobem. Ukážeme vám značení laserem nebo mikroúderem v akci. 

Vyjíždíme už za měsíc 

Zvažujete inovaci? 

Zajímá vás, co by šlo dělat lépe?

Potřebujete trvalý a neodstranitelný popis?

Je pro vaši výrobu vhodný laserový přístroj? 

Nebo snad raději mikroúderové značení? 

Pokud vás zajímá, jaké máte možnosti a jak by mohla vypadat optimalizace vašich systémů, vyplňte registrační formulář. Vyberte si technologii, která vás zajímá, a my vám ji předvedeme v praxi. Zjistíte, jak funguje, a obdržíte doporučení optimálního řešení vašich procesů. 

Aniž byste z firmy vytáhli paty. A to už stojí za zvážení, ne?

Kdo jsme 

Jsme Liftec, průvodci po tématech průmyslového značení a automatizace již téměř třicet let. Umíme navrhnout optimální řešení, poskytnout spolehlivý servis, v technologiích se vyznáme, rozumíme nástrahám a umíme je řešit. 

Chcete se s námi potkat? 

Od 1. – 19. 4. jsme k mání v Čechách.
Od 20. 4. – 10. 5. nás zastihnete na Moravě. 

Zajistěte si zastávku ve vaší firmě. Vyplňte formulář. Pro všechny zájemce, které navštívíme, máme připravený malý tematický dárek. 

Těšíme se na setkání, tým Liftec 

Informace od zákazníka:    LIFTEC | Průmyslové značení a automatizace | Všechna práva vyhrazena ©2022